Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Lema Poliklinik | Ankara Diş Polikliniği

Lema Poliklinik Ankara da, şık ve modern bir diş polikliniğidir, Ankara Türkiye’de hastalarına hizmet vermektedir.
Diş hekimlerinin geleneksel yöntemlerdense modern bir şekilde hastalarına hizmet vermesi gerektiğine inanıyoruz.
Ankara’da hastalarımız; üst düzey tedavilerini kapsamlı diş hizmetleri ile Hollywood Gülüşlerini hayal ettikleri şekilde deneyimliyorlar.
Güler yüzlü ön büro ekibimiz sizi sıcak gülümsemeleriyle karşılıyor ve ilk randevunuzla beraber ziyaretiniz boyunca nazik, rahatlatıcı ve huzur veren atmosferimizin tadını çıkarıyorsunuz.
Diş hekimlerimiz ve asistanlarımız kişisel olarak sizinle ilgilenir beklentilerinize ve gülümseme hayallerinize uyan gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği ve diş implantları dahil olmak üzere en iyi diş tedavilerini Lema Poliklinik çatısı altında size sunar.
Sizlere modern tıbbın onayladığı yöntemler ve teknolojilerle diş hekimliği sağlık hizmetlerini yetkin ve uzman kadroyla sunmak Lema Poliklinik olarak başlıca hedefimizdir. Mesleki ahlak kurallarına bağlı kalarak sizleri sağlığınıza kavuşturmak sizler kadar bizleri de mutlu edecektir.
Lema Poliklinik’te hastalarımıza tedavi hizmeti verirken kalite, uzmanlık ve teknolojiyi bir arada kullanıyoruz. Ortak çalışmaya dayalı yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız bulduğu kişiselleştirilmiş gülüş tasarımlarını düzenli olarak sağlıyoruz.
Sizi hayalinizdeki gülümsemeyi birlikte gerçeğe dönüştürmek için kliniğimize bekliyoruz !
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Lema Poliklinik | Yükseltepe

  • Genç dinamik ve enerjik bir ekip
  • Samimi sıcak ve ilgili bir ortam
  • En son teknoloji ve yeni tedavi yöntemlerini takip eden doktorlarımız

 

Avantajlarımız

0 Kaliteli Tıbbi Malzeme
0 Eksiksiz Hizmetler
0 Garantili İmplant
0 Modern Yöntemler
0 Fiyat Memnuniyeti